ورود به بخش اعضاء
نام كاربري : 
رمـــز ورود : 
عضو جديد
عيد - نخستن سايت تدارك هديه ايرانيان
عيد - نخستن سايت تدارك هديه ايرانيان
جستجو 
جستجوي پيشرفته
سبد خريد
سبد خريد شما
دسته بندي هديه ها :
بسته ي ويژه "عيد" 

بزودي عرضه خواهد شد...
پر طرفدارترين ها
 
نحوه پرداخت مبلغ هديه(هاي) خريداري شده :
عيد دو راه را براي پرداخت مبلغ هديه(هاي) خريداري شده در اختيار شما قرار داده :
1)پرداخت از طريق كارت هاي بانك سامان (تا پايان هفته راه اندازي مي شود)
  اين روش مخصوص آن دسته از عزيزاني مي باشد كه به كارت هاي بانك سامان دسترسي دارند. با استفاده از اين روش مبلغ بصورت آن لاين پرداخت مي شود.
2)پرداخت هنگام تحويل هديه
  آن گروه از ميهمانان محترم كه به كارت هاي بانك سامان دسترسي ندارند نيز مي توانند مبلغ هديه(هاي) خريداري شده را هنگام تحويل گرفتن هديه پرداخت نمايند. 


نحوه و زمان ارسال هدايا :
پس از دريافت سفارش شما، حداكثر ظرف 2 ساعت با شما تماس گرفته شده و آدرس حضرتعالي اخذ خواهد شد. پس از تحويل جنس از انبار و انجام بسته بندي و كادوي مناسب ضمن هماهنگي با شما درباره ساعت تحويل، هديه به آدرس مورد نظر شما ارسال خواهد شد. چنانچه شما در شهري غير از تهران ساكن باشيد، نحوه ارسال با شما هماهنگ خواهد شد.
متاسفانه در حال حاضر هزينه ارسال(پيك) را شما مي پردازيد، لكن اميدواريم در آينده اي نزديك(حداكثر تا 4 ماه آينده) اين هزينه را ما تقبل كرده و بطور رايگان هدايا را برايتان بفرستيم.
هزينه ارسال بسته به محل اقامت شما از 1500 تومان تا 3000 تومان متغير خواهد بود كه هنگام تماس با شما و تاييد سفارش به اطلاع شما خواهد رسيد.
  
هديه مادر هديه پدر هديه خواهر هديه برادر هديه همسر هديه شوهر هديه فرزند(دختر) هديه فرزند(پسر) هديه دوست(پسر) هديه دوست(دختر) هديه كودك
هديه به مناسبت عيد نوروز هديه به مناسبت ازدواج هديه به مناسبت سالگرد ازدواج هديه به مناسبت تولد هديه به مناسبت اعياد مذهبي هديه به مناسبت فرزند جديد هديه به مناسبت سالگرد دوستي هديه به مناسبت خانه جديد فارغ هديه به مناسبت التحصيلي
هديه براي : هديه به مناسبت : پر طرفدارترين ها
 

صفحه اول ايران ما درباره عيد تماس با ما پرداخت و ارسال ميهمان ويژه
آخرين زمان بروز رساني : پنج شنبه 10 مرداد 86، ساعت 08:21
تمامي حقوق اين سايت محفوظ مي باشد

1386